Reference WPublisher

Naše společnost realizuje komplexní dodávku webových prezentací formou statických stránek, ale především nabízíme webové stránky realizované v publikačním systému WPublisher. Nabízíme provedení grafického návrhu, návrh struktury a také správu web stránek.

ASD Software

Navrhli a zrealizovali jsme webové stránky naší společnosti s využitím publikačního systému WPublisher. Maximálně využíváme toho, že odpovědní pracovníci provádějí aktualizaci a doplňování informací dle přidělených přístupových práv pro jednotlivé oblasti webu. Provedli jsme také redesign našich webových stránek, kdy jsme využili důležité vlastnosti publikačního systému WPublisher, kterou je oddělení grafiky webu od jeho vlastního obsahu.

Webové stránky jsou provozovány na webhostingovém serveru společnosti ASD Software.

MOSEV plast

Naše společnost navrhla a zrealizovala webové stránky společnosti MOSEV plast v prostředí publikačního systému WPublisher. Při tvorbě grafického návrhu jsme vycházeli z představ zákazníka a také z výrobního zaměření - výroba z recyklovanách plastů. Spolu s grafickým návrhem jsme také navrhli strukturu stránek a provedli jsme převod obsahu původních stránek do nových (popisy, výrobní program, fotografie atd.).

Vkládání a aktualizace informací, tvorba jazykových mutací a změny ve struktuře jsou díky publikačnímu systému WPublisher rychlé a jednoduché, přičemž správu web stránek budou provádět pracovníci naší společnosti v rámci smlouvy o provozní podpoře dle dodaných podkladů. Dílčí změny mohou provádět také pracovníci společnosti MOSEV plast.

Webové stránky jsou provozovány formou webhostingu.

Urdiamant

Naše společnost navrhla a zrealizovala webové stránky společnosti URDIAMANT Šumperk v prostředí publikačního systému WPublisher. Při realizaci stránek jsme dle požadavků zákazníka navrhli podobu a základní strukturu stránek. Součástí realizace byly programové úpravy, které umožní zákazníkům vkládat objednávky, které jsou následně odeslány elektronickou poštou odpovědnému obchodníkovi dle příslušného teritoria.

Vkládání a aktualizace informací, tvorba jazykových mutací a změny ve struktuře jsou díky publikačnímu systému WPublisher plně v režii pracovníků společnosti URDIAMANT.

Webové stránky jsou provozovány formou webhostingu.

 


 

Další reference publikačního systému WPublisher jsou k dispozici na www.wpublisher.cz.


www.asd-software.cz