ERP/CRM/CMS

Redakční systém (CMS) WordPress

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhu a realizace webových stránek s využitím nejpopulárnějšího nástroje pro správu obsahu WordPress.

Redakční systém WordPress vznikl v roce 2003 a stal se nejpoužívanějším publikačním nástrojem pro blogy na celém světě. Systém je vyvíjen jako opensource projekt, který má obrovskou vývojářskou základnu a je pravidelně aktualizován a vylepšován. Mezi základní vlastnosti systému patří integrovaná galerie médií, integrovaný správce odkazů, podpora funkčních bloků, – tzv. widgetů, typografický filtr pro formátování a styl textu a velké množství dalších vlastností. Systém je velice intuitivní, jednoduchý na ovládání, čistý a přehledný.

Odkaz: www.iwp.cz

Podnikový informační systém (ERP) QI

Komplexní informační systém QI splňuje ty nejnáročnější požadavky na řízení firmy a zpracování podnikových informací, vyhovuje veškerým nárokům na moderní podnikový software od provázanosti, legislativní správnosti až po bezpečnost dat. Systém je určen pro řízení výrobních i obchodních společností, pro firmy z oblasti služeb a distribuce. Díky své schopnosti přizpůsobit se zákazníkovi je QI využívané nejen ve velkých a středních společnostech, ale i v malých firmách a u fyzických osob.

Společnost ASD Software nabízí dodávku informačního systému QI, provedení kompletní analýzy procesů u zákazníka, vypracování projektu implementace s návrhem konečných procesů, vlastní nasazení systému, školení uživatelů a následnou podporu provozu.

Odkaz: www.qi.cz